Kategorie
Inne

Jak działa Pralnia? Jak możesz skorzystać z komercyjnych urządzeń pralniczych

Spread the love

Jak działa Pralnia? Jak możesz skorzystać z komercyjnych urządzeń pralniczych

Zalewa Cię pranie, ale nie jesteś pewien, czy potrzebujesz poważniejszego sprzętu pralniczego? Myślisz, że komercyjne maszyny są tylko dla dużych chłopców?

To pomyśl jeszcze raz.

pralnia-pelikan.pl  dostarczamy rozwiązania pralnicze dla dużych i małych firm z różnych sektorów. Niezależnie od tego, czy jest to sieć domów opieki z niekończącą się pościelą do wyprania, fabryka z setkami mundurów do wyczyszczenia, czy też mały salon fryzjerski z ręcznikami i szlafrokami do uprania, są szanse, że potrzebujesz czegoś więcej niż standardowa domowa pralka i bęben.

Korzystaj rozsądnie

Użycie odpowiedniego sprzętu może nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pieniądze! Tutaj przyglądamy się bliżej 4 znakom, które mogą przynieść Ci korzyści z komercyjnej pralni.

Masz duże ładunki

Typowy rozmiar bębna domowej pralki wynosi od 7 kg do 8 kg. Jest to świetne rozwiązanie dla przeciętnej rodziny, ale nie tak gorące, jeśli chodzi o radzenie sobie z większymi ładunkami.

Lepszy pomysł? Zainwestowanie w pralkę komercyjną, której pojemność zaczyna się od 8 kg, ale sięga aż do niebotycznych 28 kg. Podobnie, domowe suszarki bębnowe zwykle zatrzymują się na około 10kg, podczas gdy komercyjna suszarka bębnowa może pomieścić do 90kg. Oznacza to mniej czasu spędzonego na ładowaniu i rozładowywaniu, a więcej czasu na skupienie się na codziennej działalności.

Twoja pralka jest używana wiele razy dziennie

Pomyśl o tym, jak obecnie używasz pralki i suszarki bębnowej. Czy są one włączane kilka razy dziennie? Każdego dnia? To jest dużo pranie i suszenie i sposób więcej niż standardowa maszyna projektuje radzić sobie z.

Inwestując w komercyjne urządzenia pralnicze, z ich większą pojemnością, będziesz w stanie przejść przez swoje pranie w znacznie szybszym tempie. Co więcej, możesz być pewien, że nawet przy intensywnym użytkowaniu, maszyny te są solidne i zbudowane na trwałe.

Niepokoi Cię myśl o finansowaniu wymiany

Czy stać Cię na zakup nowej pralki?

Jeśli obawiasz się, że Twój sprzęt pralniczy nie będzie w stanie wytrzymać napięcia przez dłuższy czas i boisz się, co się stanie, gdy się zepsuje i będzie wymagał wymiany, to prawdopodobnie najlepiej jest przejąć kontrolę nad sytuacją i działać już teraz.

Chociaż początkowe koszty zakupu maszyn komercyjnych mogą być wyższe, kupujesz sprzęt specjalnie skonstruowany do bardziej intensywnego użytkowania. A na dłuższą metę, będziesz czerpać o wiele więcej oszczędności, zarówno pod względem czasu jak i pieniędzy.

Komercyjne maszyny pralnicze są nie tylko bardziej wytrzymałe, ale są również przeznaczone do serwisowania – co pomaga jeszcze bardziej przedłużyć ich wydajność i żywotność. A dzięki renomowanemu dostawcy, takiemu jak my, możesz skorzystać z kompleksowych opcji serwisowania, aby zapewnić, że Twoje maszyny pozostaną w doskonałym stanie, a także z pakietów awaryjnych, które zapewnią Ci ochronę w razie awarii. Dzięki temu ryzyko poniesienia nieprzewidzianych wydatków jest ograniczone do minimum.

Nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu

Trudno znaleźć wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia? Masz wrażenie, że zdecydowanie zbyt wiele czasu poświęcasz na pranie i suszenie bielizny? Komercyjny sprzęt z pewnością pomoże.

Nie tylko większa pojemność i możliwości skrócą czas, ale również urządzenia komercyjne zapewniają większą elastyczność w dostosowywaniu programów. Zapewniają, że dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz z każdego ładunku.

Jeśli dodać do tego fakt, że komercyjne suszarki bębnowe nie tylko suszą więcej, ale i szybciej, to mamy zwycięzcę. Ze zwiększoną wydajnością oznacza, że nie tylko zaoszczędzisz na czasie, ale także zaoszczędzisz na rachunkach, dzięki zmniejszonym kosztom energii.

Inne rzeczy do rozważenia

Podczas gdy zalety komercyjnego sprzętu pralniczego są całkiem jasne, istnieje kilka ważnych rzeczy do rozważenia przed inwestycją:

Przestrzeń: z najlepszą wolą na świecie, jeśli pracujesz w małych pomieszczeniach, szanse na to, że zmieścisz się w komercyjnej pralce lub barwiarce o ogromnej pojemności są dość nikłe.

Jednak nie wszystko jest stracone. Wiele urządzeń zostało zaprojektowanych tak, aby zmieścić się w standardowej szerokości drzwiach, a nasz doświadczony zespół może pomóc Ci stworzyć układ, który zmaksymalizuje przestrzeń i produktywność.

Woda i zasilanie: większe maszyny zużywają więcej wody i wymagają więcej mocy. Przed podjęciem decyzji upewnij się, że dysponujesz odpowiednimi zasobami.

 

Komercyjne pralki. Świetnie, gdy działają prawidłowo, ale co się stanie, jeśli coś pójdzie nie tak?

Nieoczekiwane koszty, wydatki i zakłócenia związane z przestojem – o takich reperkusjach naprawdę nie da się myśleć. Ważne jest więc, aby zapewnić, że sprzęt jest odpowiednio konserwowany i działa sprawnie.

Brzmi rozsądnie, prawda? Ale jak to osiągnąć? Tutaj wiodący dostawca komercyjnych urządzeń pralniczych, pralnia-pelikan.pl , dzieli się kilkoma swoimi najważniejszymi wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać komercyjną pralkę.

Najważniejsze wskazówki dotyczące szczytowej wydajności

Kupuj właściwie – co kupowałby Antonio Banderas?

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoją pralkę, ważne jest, abyś przede wszystkim upewnił się, że używasz odpowiedniego sprzętu. Komercyjne pralki są dostępne w różnych rozmiarach, więc upewnij się, że najpierw przeprowadzisz badania, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla swojej konfiguracji. Potrzebujesz modelu, który może pomieścić typowy rozmiar ładunku, aby upewnić się, że nie grozi Ci regularne przeładowanie lub niedoładowanie.

Z pewnością Meryl Streep unikała prasowania, film pochłaniał ją zbyt mocno by jeszcze czyścić koszule i garnitury partnerowi. Ty jednak masz do dyspozycji the laundromat, który zapewnia profesjonalne czyszczenie. Prasowanie w punkcie również jest dostępne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje spodnie lub bluzki będą wyglądać świetnie!

Przeczytaj instrukcję

Jest to podstawowe, ale będziesz zaskoczony (a może nie!), jak niewiele osób rzeczywiście poświęca czas na przeczytanie instrukcji obsługi. Idealnie, twoja maszyna będzie intuicyjna i łatwa w użyciu. Ale szybkie przeczytanie instrukcji jest nadal warte zachodu, ponieważ pomoże Ci upewnić się, że nie przeoczyłeś niczego, co mogłoby być szkodliwe dla działania urządzenia lub wpłynąć na jego żywotność. Może ona również wskazać programy i przydatne funkcje, o których nie wiedziałeś.

Gorące pranie

Jest mało prawdopodobne, aby komercyjna pralka miała dużo wolnego czasu. Ciągłe cykle zbierają swoje żniwo, co oznacza, że brud i bakterie mogą się gromadzić. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz tendencję do prania w chłodniejszych cyklach.

Aby temu zaradzić, spróbuj znaleźć okno, w którym można przeprowadzić puste pranie na gorąco, mniej więcej raz w tygodniu, aby utrzymać się na powierzchni.

Sprawdź, czy nie są uszkodzone

Wąż wlotowy i wylotowy są fundamentalne dla komercyjnej pralki, więc upewnij się, że sprawdzasz je regularnie pod kątem wszelkich oznak uszkodzenia lub zużycia. Pęknięcia, pęcherze lub cokolwiek, co nie wygląda zupełnie normalnie, powinno być sprawdzone przez profesjonalnego serwisanta, aby zapobiec potencjalnym problemom.

Podobnie, zaleca się zbadanie paska pod kątem oznak strzępienia, dzięki czemu można zorganizować wymianę, zanim się zatrzaśnie i uniknąć przerwania usługi.

Zostaw otwarte drzwi

Nie da się uniknąć tego, że wnętrze pralki to wilgotne środowisko, ale jeśli zacznie rozwijać się w nim pleśń, będzie to miało negatywny wpływ na jakość prania. Jak więc powstrzymać wilgoć przed staniem się problemem?

Sztuczka polega na pozostawieniu uchylonych drzwi pralki, gdy nie jest używana. To pozwala wilgoci uciekać i maszyny wnętrza wentylować i suszyć.

Wybierz właściwy detergent

Zainwestowałeś w wysokiej jakości sprzęt, więc dlaczego nie użyć wysokiej jakości detergentu, jak również? Zbyt często ludzie idą na skróty, używając mydeł niskiej jakości, które obniżają jakość rezultatów prania.

Uważaj na to, co trafia do Twojej pralki i używaj wysokiej jakości detergentów i płynów do płukania tkanin. Ważne jest również, aby upewnić się, że używasz odpowiedniej ilości. Zbyt duża ilość to strata pieniędzy i przeciążenie pralki, zbyt mała to brak czystości, której szukasz. Aby uzyskać idealną ilość podczas każdego prania, warto rozważyć automatyczne dozowanie dla Twojej maszyny.

Pralnia chemiczna to pomoc w walce z koronawirusem

W pierwszych dniach pandemii można było pomyśleć, że tylko służba zdrowia znajduje się pod silną presją i musi myć w niespotykanych ilościach, aby uniknąć zakażenia krzyżowego.

Teraz jednak oczekiwania są realne we wszystkich branżach. Począwszy od ciężko doświadczonego sektora hotelarsko-gastronomicznego po „bąbelkowe” środowisko szkolne, żaden obszar nie jest wyłączony z konieczności minimalizowania ryzyka i maksymalizowania ochrony.

Jak mówi rządowy slogan, ważne jest, abyśmy wszyscy „zrobili swoje”. Czy to poprzez zwiększenie rotacji prania, czy też zwiększenie dostępu do pralek. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja firma posiadała komercyjny sprzęt pralniczy, który sprosta temu wyzwaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *